Sitemiz Hakkında

Merhabalar, bu sayfadan sizlere sitemiz hakkında genel açıklamalar ve sitemizdeki özellikler nasıl kullanılır hepsini anlatmak istiyoruz.

 Bu web sitesinin amacı, evinde pasta yapmak isteyenlere yardımcı  olmak ve kaynak oluşturmaktır. www.yildizinmutfagi.com tamamen kişisel bir Tatlı ve Pasta tarifleri sitesi olarak sizlere tamamen ücretsiz hizmet vermektedir. Siteye üye olunsun, veya olmasın bütün internet ziyaretçilerine açıktır, ancak tarif gönderebilmek için üye olmak gerekmektedir. Üyelik avantajlarını sizlerinde kullanmanızı tavsiye ederiz.

Siteye üye olmak için; Ana Sayfa da bulunan ekrandan Kayıt Formuna tıklayarak Kullanıcı adı ve geçerli bir e-posta adresi girerek giriş yapabilirsiniz. Güvenlik nedeniyle şifreniz e- posta adresine gönderilecektir.

Siteye giriş yapmak için; Üye girişine tıklayarak , kayıt olurken kullandığınız Kullanıcı Adınızı ve Mail adresine gelen şifreyi girerek giriş yapabilirsiniz.

Tarif eklemek isteyen ziyaretçilerimiz; Ana Sayfada bulunan Tarif Ekle butonuna tıklayarak üye olduktan sonra gelen sayfaya Tarif adı, Kategori, Kişi Sayısı ve diğer bilgileri doldurduktan sonra en altta bulunan dosya seç kısmından eklediğiniz pastanın resmini de kaydederek Tarif Gönder butonuna tıklayarak tamamlayabilirsiniz.

Tarif ekledikten sonra Adınız ve tarifleriniz ana ekranda bulunan aktif yazarlar kısmında görünecektir.

Sitedeki Tariflere ulaşmak için; Tarif Kategorileri kısmından aradığınız butona tıklayarak giriş yaptıktan sonra görmek istediğiniz tarifin üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

Sitemiz gün geçtikçe çok daha fazla tatlı ve pasta tariflerinin eklenecektir. Her gün güncellenen listemizden sizinde damak tadınıza uygun tarifler muhakkak yer alacaktır.

Siteyle alakalı her türlü sorularınız için Bize Sorun! kısmında bulunan Mail Adresine yazabilirsiniz.

Bu Formu Doldurarak Bize Ulaşabilirsiniz.